Erişkin Sünneti

Erişkin sünneti gelişimini tamamlamış penisin,etrafındaki derinin alınması işlemidir. Erişkin sünneti yapılırken penisin fonksiyonlarını bozmadan yapılması son derece önemlidir.

Kliniğimizde erişkin sünneti doktorumuz tarafından hijyenik bir ortamda yapılmaktadır.

Kliniğimizde Erişkin sünneti; hızlı iyileşmenin sağlandığı,ağrının en az olduğu ve kişinin işine engel olmayan,sünnet işleminin normal hayatına engel olmadığı kliniğimize özel olan yöntemlerle yapılmaktadır. 

Avantajları;çok hızlı bir iyileşme sağlanmaktadır, kişi normal hayatına devam edebilir, ekstra dinlenmeye ihtiyaç duymaz. Çalışıyorsa işine devam edebilir, seyahat edebilir. Hayatında herhangi bir kısıtlama yapmaya gerek olmaz

Kliniğimizde erişkin sünneti lokal anesteziyle yapılmaktadır.

Kliniğimizde hasta mahremiyetine son derece önem verilmektedir. Erişkin sünnetin de hasta sadece doktor ile görüşmektedir. Sünnet işlemine doktor bey dışında kimse alınmamaktadır. Kliniğimize giriş anından çıkış anına kadar Doktor dışında başka bir personelle görüşmezsiniz.


Erişkin sünnet randevusu ve fiyat bilgisi almak için 0532 628 39 93 nolu numaraya ‘‘erişkin sünnet randevu’’ yazıp, mesaj atmanız yeterlidir. Doktor bey en kısa zaman da sizi arayıp gerekli bilgiyi verecektir.